KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14024160
nr 1402 4160
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Blandteknik, Signerad, numrerad 111/125, komposition. Motivet: 33x27cm, yttermått inklusive ram: 54x47cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:30:15
4/6 15:59:15
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe